Важливість моніторингу сайту

Проводити моніторинг сайту є дуже важливий дією. Що ж можна мониторить? Перше, воно ж ключове – відвідуваність вашого вебдетища. Цей показник говорить, що стільки-то людей відвідали сайт за певну одиницю часу. Якщо ваш проект має комерційний напрям, то цей показник важливий удвічі. Правда, треба сказати, що важливі безпосередньо цільові або тематичні користувачі.

Саме цільові користувачі з великою вірогідністю можуть почати приносити прибуток. Іншим важливим показником, на який звертають увагу під час моніторингу вебсайту, є позиції вебсайту по ключевикам, хоча цей показник, строго кажучи, є причиною збільшення першого показника(відвідуваність).

Зазвичай позиції маленьких сайтів ви можете мониторить вручну. Але коли є досить великий портал, обов’язково необхідно вибрати хороший сервіс або софтвер.

Щоб проект приносив серйозний доход, потрібний відмінний дизайн. Надзвичайно важливе те, на якій позиції розташовуються сторіночки у видачі ПС. Велика частина відвідувачів навряд чи переходить далі, ніж на одну сторіночку в глибину видачі. Не менш важливий показник є індексуванням вебсайту. Чим більшу кількість ваших сторінок ви можете відшукати у видачі ПС, тим краще стане проекту.

Киньте погляд на те, щоб сторінки сайту були релевантними пошуковим запитам. Оскільки безпосередньо за цим показником відвідувачі знаходять веб-ресурс у видачі.

Взагалі створення сайту це процес комплексний з множиною нюансів, тому вибрати фірму-розробника не так просто. Треба орієнтуватися не лише на портволио як тут але і подивитися що саме надає компанія.

Comments are closed.