Пік соціальних мереж попереду

Соцсети доки ще не дійшли до власного максимуму. Facebook, можливо, набере 900 мільйонів користувачів впродовж 5 років. Великий потенціал для цього лежить на таких ринках, як Індія, Росія і Індонезія, говорить Марвин Ляо. Він є фахівцем з великим досвідом роботи в компанії Yahoo!, відмінно знає Інтернет і засоби масової інформації.

По словах Ляо соціальні мережі продовжуватимуть рости і завоювати клієнтів. Головною особливістю залишатиметься підтримка зв’язку з сім’єю і друзями і можливість переносити повсякденне життя в онлайн-простір. Враховуючи що підключення безлимитного інтернету і інших варіантів зв’язку знайдеться і збільшиться, в соціальних мережах з’явиться ще більше нових відвідувачів.

Експерт виділяє три етапи в розвитку Інтернету. У 1995-2001 роки, основною рушійною силою Інтернету був пошук мети і усвідомлення. У 2001-2008 рр. основними особливостями глобальної мережі стали пошук і отримання інформації для різних цілей. З 2009 року, проте, Інтернет перейшов в нову фазу, в якій акцент робиться на соціальні зв’язки і відео, а фокус спрямований на емоції.

Наявність хорошої інфраструктури Інтернету дозволяє швидко розвиватися онлайн-ринку. Одна з рад, які Ляо дає в професійній сфері Інтернету, вчитися на помилках, які здійснюються на ринках, що розвиваються.

Comments are closed.