У яких випадках варто робити flash – сайти

Flash – це технологія векторного морфинга, що дає можливість робити ефект плавного і красивого перетікання кадру в кадр. Власне, що дає web – майстрові використання цієї технології? За допомогою Flash – скриптів можна створювати дуже красиві web – сайти з дуже стильним оформленням. Flash дає можливість робити випадні вікна, при оформленні меню ресурсу, красиві заставки і банери, які привертають увагу користувачів.

У яких ситуаціях краще всього робити Flash – сайт? Якщо це наприклад, web – ресурс невеликого розміру або сайт-візитка. Також, декілька флеш-елементов можна розмістити і на звичайному ресурсі, типу Flash – банерів. А так, краще робити ресурси без використання такої технології, оскільки вона створює наступні проблеми багатьом web – проектам:

1. Технологія досить складно вивчається. Зазвичай Flash написаний за допомогою мови ActionScript, яка вважається найскладнішою мовою для програмування. При цьому вам потрібна буде постійна підтримка сайту для внесення змін і модифікацій веб-проекту.

2. Помилки, що створюються, в додатках. При розміщенні flash – застосувань можлива вірогідність допущення великої кількості помилок в самому коді. Їх досить не просто усунути в подальшому.

3. Довге завантаження web – сайту. Web – ресурс значно додає у вазі, при розміщенні на нім флеш-приложений. Тому завантаження буде довгим. Окрім іншого, такі застосування гальмують деякі малопотужні ноутбуки і ПК.

4. Складність запуску сайту в деяких браузерах. Це часто пов’язано з тим, що у браузерах немає плагіну за допомогою якого відображається ця технологія. Тому, флеш-сайт не повністю буде видимий користувачеві.

5. Погана швидкість індексування пошуковими павуками. Код технології flash, дуже складений для роботів популярних пошукових систем, тому вони такі сайти просто пропускають. Їх дуже складно, практично неможливо просунути на перші позиції ТОП-а без використання контекстної реклами.

Comments are closed.