З’явилася нова версія Snagit для скриншотів

Розробники програми Snagit випустили її оновлену версію під назвою Snagit 10.0.2. Ця програма створення скриншотів користується величезною популярністю серед комп’ютерних користувачів. Хоча, практично в усіх програмах створення скриншотів є функції редагування екранних знімків, Snagit лідирує за усіма параметрами. У цій програмі представлена величезна кількість різних інструментів.

Одним з унікальних інструментів є Spotlight Magnify, за допомогою якого можна працювати в певній виділеній області скриншоту. Можна і збільшувати цей фрагмент, і змінювати його колір, зробити зображення чітким або розмитим, додати ефект тіні, зрушити фрагмент по горизонталі або по вертикалі і багато що інше.

Окрім цього, в Snagit можна знайти безліч різних рамочок, додати напису, зробити об’ємними межі і безліч інших різних дій.

P.S. В процесі розробки дизайнери і програмісти компанії Totalcan часто використовують свій досвід і програми, так при розробці інтернет магазину можна часто помітити застосування безкоштовних скриптів магазинів, які при грамотному налаштуванні дуже ефективні.

Comments are closed.