Adobe хоче закрити підтримку настільної версії Flash

Відомо, що компанія Adobe незабаром припинить розробляти мобільний Flash – плагін для різних браузерів. Велика кількість аналітиків не перестає висловлювати думки, відповідно до якими Adobe відмовиться і від Flash для настільних браузерів. Коли це може статися? Невідомо. Ясно, що зараз Adobe не кидатиме бізнес, пов’язаний з технологією Flash.

Проте керівництво компанії усвідомлює, що в майбутньому використовуватиметься тільки HTML5. Цієї думки дотримується величезна безліч інших аналітиків, заявляючи в один голос, що повна відмова від Flash на різних мобільних пристроях – правильне стратегічне рішення, оскільки ринок прагнутиме тільки до HTML5. Adobe враховує глобальні тенденції ринку. А поки що adobe flash player викачати безкоштовно можна з багатьох сайтів в інтернеті.

Компанія Adobe надалі увесь досвід, який був накопичений при створенні Flash, має намір використати в роботі над W3C, а також WebKit. Окрім цього, розробники хочуть в технологію Flash впровадити деякі види нових можливостей, які дозволять плавніше перейти на HTML5.

Швидше за все, Adobe випустить новий випуск Flash Player і здійснюватиме подальшу підтримку цього продукту. Зараз невідомо, коли відбудеться черговий релиз цього продукту. В основному Adobe свій Flash Player випускає впродовж періоду від року до трьох років. Flash Player 11 з’явився через три роки з моменту, коли була анонсована попередня версія цього продукту. Велика кількість експертів вважає, що Flash Player для настільних систем ще послужить. Сумнівів в тому, що його поступово витіснятиме технологія HTML5, бути не повинно. На реалізацію цього процесу може піти декілька років. У 2015 році браузерів, підтримувальних HTML5, буде близько 90%(для усіх настільних систем).

Comments are closed.