Дизайн односторінкових сайтів

Кращою віртуальною візиткою будь-якої фірми або компанії може стати односторінковий сайт, зроблений умілими руками. Якщо є бажання знайомити користувачів з корисними, але габаритними матеріалами буде не зайвим використати файловий хостинг безкоштовний. Ця програма відповідатиме за збереження файлів, а також допоможе не захаращувати сайт.

Чудовий зовнішній вигляд сторінки притягне нових відвідувачів, а хороший контент допоможе їх затримати на сайті довше. Тому слово дизайн слід розглядати відносно візуальної привабливості і цікавого наповнення. Краще всього використати відповідність зображення і тексту.

Односторінкові сайти не вимогливі і тому їх слід робити як можна простіше, без надмірностей. Адже головна мета такої сторінки в інтернеті: потрапити прямо в мету. Увага відвідувача має бути спрямована тільки на те, що ви хочете донести або прорекламувати.

Карта сайту має бути ясна навіть для дитини, на те він і односторінковий. Але навігація може відрізнятися ексклюзивностью: що направляють незвичайної форми, ефекти затемнення або тіні на кнопках і так далі

Експерименти з дизайном

Рух на сторінці може стати цікавим і вигідним рішенням. Тут можна використати зміни кольору і незвичайну поведінку деяких посилань. Анімація, у свою чергу, надасть сторінкам позитивний настрій і гру фарб. Це може бути акваріум, сонячна поляна, беріг моря, життя на дні океану і так далі. У різноколірній або постільній палітрі можна інтерпретувати усі ідеї безмежної людської фантазії, і вийде чудова електронна візитка.

Comments are closed.