Як стати хорошим веб-дизайнером

Стати хорошим веб-дизайнером – це насправді не так вже просто, і часом для цього вимагається немало часу, адже все приходить з досвідом, методів проб і помилок. Проте це цілком можливо, якщо ви докладете трохи зусиль, і роботу ваша стане такою ж ефективною, як і органічна косметика, якою користуються багато жінок. Отже, яким же радам варто слідувати?

Якщо вам треба створити сайт, незалежно від того яке буде його призначення: пропозиція вигідно натура сиберика купити, інформаційний портал і так далі, то найважливіше тут – це грамотний підбір заголовків і шрифтів тексту. Фахівці радять залишати в документі білі місця, оскільки це дасть читачеві можливість відпочити від величезної кількості тексту і графіки. Ефективним методом визнається додавання зображення в зміст тексту саме унаслідок того, щоб очі читача не втомлювалися.

Цінні поради

Якщо є необхідність в рекламі, то не варто використати в тексті точні повторення. Якщо потрібні службові оголошення, то вони мають бути чорно-білими. Вирівнювати об’єкти графіки і тексту краще по лівому краю з додаванням відступу.

Якщо ви міняєте дизайн сторінки, то не треба чіпати основний стиль оформлення документу, оскільки в цьому випадку можна зруйнувати увесь процес створення сайту. Проектувати документ треба так, щоб у читача було тільки приємне враження. Дизайн рядків автора, тексту і заголовка має бути цілісним і гармонійним.

Не треба використати в документі більше двох різних шрифтів. І якщо пишеться цитата, то шрифт також не міняється. Для того ж, щоб виділити заголовок, його можна відтіняти або зробити кольоровим. Можна комбінувати різні елементи дизайну, за умови, що ви вже добре умієте це робити. Ось такі прості рекомендації можуть значно полегшити вашу майбутню роботу в цій галузі.

Comments are closed.