Келвин Николс і його паперовий зоопарк

У житті Келвина Николса пристрасть до дикої неприборканої природи і мистецтва з’єдналася в єдине ціле. Адже цей художник канадського походження, починаючи з восьмидесятих років минулого століття, працює над технікою паперової скульптури. Сьогодні він має у своїй багатій колекції велику кількість різноманітних фігурок диких тварин, з яких можна створити справжній зоопарк.

Ця колекція на даний момент налічує більше сімдесяти п’яти фігурок диких тварин. При виготовленні паперових скульптур спочатку створюється жорсткий каркас, який дозволяє згодом монтувати інші паперові елементи, створюючи справжній витвір мистецтва.

Окрім цього автор в процесі роботи уважно стежить за взаємодією тіні і світла, що грає не останню роль в подальшому фотографуванні паперової скульптури. Завершальним етапом створення витвору мистецтва є його фотографування.

P.S. З рук в руки це портал який дозволяє зібрати безкоштовні оголошення у Березовському і Москві, Пітері і Казані – розміщення безкоштовне, пошук швидкий, розбиття по категоріях – все дуже зручно.

Comments are closed.