MacBook з iPad – вигадка або черговий гаджет?

Досить зручна для роботи екранна клавіатура iPad, на жаль, не завжди може задовольнити потреби журналістів, письменників і фрилансеров. Звичайно, є досить багато фізичних клавіатур для планшетних комп’ютерів, але усі вони є лише дешевиною з пластика. Але, нарешті, у світ вийде гаджет, який максимально наближений до Apple. Зустрічайте – клавіатурний чохол Brydge. З урахуванням можливостей останнього The new iPad може вийде непоганий настільний комп’ютер.

Досить один раз поглянути на аксесуар, щоб зрозуміти, звідки дизайнери черпали натхнення. Дорогий алюміній високої якості, вбудовані динаміки і надійний механізм, завдяки якому клавіатура кріпиться до iPad(завдяки ньому можна розкрити усю конструкцію рівні до 180 градусів і не боятися, що ваш планшет випаде), – усе це обійдеться покупцеві в 170 доларів. Погодьтеся, що для такого набору ціна цілком адекватна. Проте модель з динаміками коштує трохи дорожче – 210 доларів.

Поки аксесуара немає у продажу, але до кінця року він обов’язково з’явиться на прилавках і в інтернет-магазинах. Автори ідеї вже зібрали 221000 доларів на реалізацію проекту, хоча було потрібно всього 90 тисяч.

Comments are closed.