Як відкрити інтернет-автокрамницю

У вас є бажання зайнятися бізнесом по реалізації автомобільних запчастин? Подумайте про те, що власники автомобілів можуть звернутися до інтернету у пошуках комплектуючих для своїх транспортних засобів. Саме тому інтернет може стати відмінним бізнес-інструментом.

Інструкція

Спочатку необхідно замислитися про те, щоб зареєструвати компанію, оскільки ваша діяльність має бути легальною. Працівники податкової інспекції розповідять вам, як зареєструвати компанію, і які документи для цього потрібні. Приміром, для оформлення ИП необхідно заповнити заяву форми №Р21001, сплатити держмито і надати до податкової інспекції копію паспорта, завірену нотаріусом.

Продумайте назва компанії, яка має бути оригінальною і привабливою. Чудово, якщо воно будуть співзвучно доменному імені. Приміром, компанію ви назвали Механік, тоді доменне ім’я може бути mehanik.org. Якщо ви самі не можете впоратися з цим завданням, запитаєте думку фахівців(у інтернеті).

Якщо ви неважливий програміст і погано розбираєтеся в комп’ютерних програмах, також попросите допомоги у фахівців. Вони допоможуть вам в створенні дизайну інтернет-магазину і порадять краще програмне забезпечення.

Маючи намір створювати дизайн інтернет-магазину самостійно, продумуйте усі нюанси, аж до навігації по сайту. Можна встановити програми, які дозволять користуватися сайтом через мобільний телефон. При намірі установки скриптів/CMS, виберіть хостинг і сплатіть його. Можна узяти наприклад bitte.net.ua відмінний український хостинг.

Для оформлення вітрини інтернет-магазину розмістите знімки запасних частин і детальну інформацію про них. Наприклад – кульова опора. Обов’язково вказуйте модель автомобіля, для якого вона призначається, марку двигуна.

В обов’язковому порядку розмістіть на сайті інформацію про компанію, вкажіть усі контактні дані. Також позначте умови по доставці товару, оплаті і інші. Надайте покупцям самостійно вибирати вид оплати(банківська карта, електронні гроші, готівка).

Comments are closed.