Яку роль грає тематика сайту в його просуванні

Нерідко, при створенні сайту недосвідчений вебмастер не враховує його тематику, наївно вважаючи, що сайти усіх тематик розвиваються, приносять прибуток і притягають аудиторію однаковою мірою. На практиці ж, все набагато складніше, і тематика ресурсу, поза сумнівом, грає найголовнішу роль в його просуванні, роблячи значний вплив на його функціонування. При цьому не слід вважати, що можна добитися успіхів виключно в просуванні сайтів популярної тематики. Тематику слід вибирати, відштовхуючись від того, які вимоги пред’являються до ресурсу, які цілі перед ним поставлені. Навіть недосвідчений веб-майстер зобов’язаний знати, на які саме аспекти впливає тематика окремо взятого сайту – тільки такий підхід дозволить йому створити сайт, який в змозі буде виконати представлені перед ним нелегкі завдання. Все ж, яку ж роль грає тематика сайту?

Трафік і цільова аудиторія сайту

Якщо йдеться про цей аспект функціонування веб-ресурсу, слід знову детально зупинитися на одному істотному нюансі. Як вже було відмічено вище, сама по собі тематика сайту, якою б популярною вона не була, не в змозі забезпечити високу відвідуваність сайту, хоч би, тому що конкуренція між веб-ресурсами досягла на сьогодні свого піку, і складно сказати, яка тематика не була б вже охоплена вже існуючими сайтами. Тому популярна тематика матиме ефект лише укупі з високими фінансовими вливаннями в просування сайту.

Прибуток

Цілком логічно, що тематика сайту робить вплив і на цей, дуже істотний аспект. Це обумовлено також тим, що веб-майстра, ті, що займаються розробкою ресурсів популярної тематики мають більший вибір, якщо йдеться про залучення рекламодавців і методи монетизації.

Додаткові інструменти розкручування

Грамотним СЕО-фахівцям відомо, що популярна тематика дозволяє використати більшу кількість інструментів просування(серед яких СЕО-оптимізація, розкручування в соціальних мережах, форумах, розміщення в спеціалізованих і загальних каталогах і так далі). Що ж до сайтів з менш популярною тематикою, то їх розкручування, як правило, зводиться до одного-єдиного інструменту, якою є оптимізація під запити пошукових сервісів, що істотно знижує шанси на успішне просування в інтернеті таких проектів.

Comments are closed.