FlicFlac – компактний аудіоконвертер

Багатьом користувачам відомо, що перетворення аудіофайлів в різні формати є складною процедурою, що вимагає певних навичок. При цьому людина повинна уміти користуватися хоч би базовими засобами кодування. Якщо власник комп’ютера зацікавлений в швидкому рішенні цієї задачі, то йому згодиться програма FlicFlac. Цей універсальний інструмент допоможе швидко сконвертировать файли в необхідний формат.

Додаток FlicFlac є портативним продуктом, що не потребує інсталяції на логічний диск. Отже, користувачеві досить тільки запустити відповідний виконуваний файл і підготуватися до роботи.

Перед запуском конвертації, власникові комп’ютера знадобиться перетягнути необхідні файли в робоче вікно пакету за допомогою простого курсора миші і вказати необхідний формат виведення(WAV, FLAC, MP3, APE або OGG), які доступні в інтерфейсі FlicFlac у вигляді окремих клавіш. Після здійснення вищеописаних маніпуляцій, користувач зможе контролювати процес автоперетворення файлів в заданий формат із застосуванням вбудованих механізмів.

Також володар комп’ютера зможе закріпити вікно додатка поверх сторонніх розгорнутих елементів. Окрім того, FlicFlac може самостійно видаляти початковий об’єкт після його переконвертирования в інший формат. А фахівці зможуть регулювати основні параметри перетворення шляхом редагування INI – файлу.

До основних особливостей конвертера FlicFlac відноситься його коректна інтеграція з Windows – провідником. Отже, власник комп’ютера зможе конвертувати аудіофайли за допомогою традиційного контекстного меню, що викликається правим кликом по виділеному об’єкту. Програма FlicFlac, як і усі сучасні медіаконвертери, підтримує актуальні версії Windows – платформ.

P.S. Любителям музики також можна порадити додаток LoviVK, викачати програму скачування музики вконтакте можна на офіційному сайті програми, а також ознайомитися з її можливостями.

Comments are closed.