Як створити вражаючий веб-дизайн сайту

Будь-кому, хто створює власний веб-ресурс, поза сумнівом, важливо, щоб він мав привабливий зовнішній вигляд і дизайн, який буде актуальним багато років. Людина будь-якої спеціальності – будь то будівельник, таксист або ендокринолог – хоче, щоб сайт давав відчутний результат. Насправді, існує декілька нескладних правил, знання яких допоможе створити унікальний ресурс, який притягатиме користувачів.

Правила хорошого тону

Веб-дизайн сучасного інтернет-простору має масу стандартів. Природно, дизайн сайту, в першу чергу, повинен подобатися його власникові. Проте існують і інші принципи, застосування яких значно збільшить привабливість ресурсу :

·  Слід звернути увагу на усі елементи, вживані для будівництва сайту, і віддати перевагу тим, що мають закруглені форми.

·  При виборі кольорів бажано вибирати гаму пастельних відтінків, які не дратують зір.

·  Варто використати тіні. Проте, не треба робити усі об’єкти на сайті тривимірними, оригінальність слід надати тільки ключовим кнопкам.

·  Слід проявити турботу про відвідувачів сайту : має сенс використати добре читані шрифти без зарубок. Не варто застосовувати для однієї сторінки більше трьох шрифтів, оскільки це сильно утрудняє читання. Також не слід використати шрифт, який можна побачити, тільки збільшивши масштаб.

·  Відмінним рішенням буде створення додаткового колонтитулу внизу сторінки, який копіюватиме функції верхнього меню. Це істотно спрощує навігацію по сайту.

·  Дуже привабливо виглядає ефект блиску. Проте слід пам’ятати, що зайве застосування додаткових ефектів створює зворотне враження.

Таким чином, якщо врахувати ці рекомендації, ресурс матиме попит, і відвідуваність буде постійною. Проте, слід пам’ятати і про смислове навантаження ресурсу. Так, якщо власником сайту є офтальмолог або клініка відповідного профілю, наповнення має бути тематичним. Не варто писати на сайті про будівництво, бізнес і інші сторонні теми.

Comments are closed.