Причини неполадок в комп’ютерних колонках

Ви купили новий персональний комп’ютер, і окремо купили хороші колонки до нього. Звичайні користувачі ПК можуть зіткнутися з досить таки поширеною проблемою, коли колонки при підключенні до системного блоку комп’ютера не хочуть відтворювати звук. Все що вам необхідно в даному випадку – це уважність. Не варто поспішати дзвонити в компанію що забезпечує ремонт комп’ютерів можливо зможете розібратися в ситуації самостійно.

Ретельно перевірте, чи правильно ви підключили колонки до разьемам системної плати. Необхідно також переконатися, що у вашому компьюторе не активований беззвучний режим. Колонки також рекомендується спочатку перевірити на іншому пристрої: музичному центрі, радіо, магнітофоні, так-как колонки можуть самі по собі бути несправні.

У системі комп’ютера в першу чергу звернете увагу на баланс звуку, звукові налаштування, якщо все знаходиться в нормі, спробуйте зайти в медіа-програвач і випробувати декілька різних мелодій. Частенько буває і таке, що програвач може не підтримувати формат медіа-файлу. Якщо ж і після цих процедур колонки відмовляються працювати у взаємодії з вашим комп’ютером, вам необхідно звернутися до фахівців, які напевно розв’яжуть вашу проблему в найкоротші терміни.

Comments are closed.