Dreamweaver: графіка на сторінках сайтів

Розмістити зображення графіки не веб-сторінці можна такими способами. По-перше, використати команду Image меню Insert. По-друге, активувати кнопку – Image в групі Common. Стрілка у вигляді трикутника праворуч від кнопочки дозволяє розкрити список Images, в якому знаходиться і кнопочка Image. Видимим є значок тієї кнопочки, яка була вибрана кінцевою.

У сімействі Images також знаходяться кнопочки:
Image Placeholder – вставка тимчасових об’єктів.
Rollover Image – графічна кнопка, яка змінює свій вид, залежно від дій юзера, наприклад під час наведення на неї курсора. Це, звичайно, не такий крутий функціонал як наприклад vibration api в JS але теж корисна функція.
Navigation Bar – вставка пов’язаних між собою кнопок графіки для того, щоб виконати навігацію уздовж сторінок веб-ресурсу.
Fireworks HTML – вставка документу html, створеного в редакторові Fireworks.
група з 3-х кнопочок, призначених для того, щоб створити на картинці чутливі області, відносно яких здійснювати можна гіперпосилання на документи.

Незалежно від способу вставки графічного файлу виконається відкриття діалогового вікна Select Image Source. Щоб виконати вставку малюнків, які знаходяться на компі, треба комутатор Select file name from встановлювати в стан File system. Директива абсолютного шляху до зображення в рядку URL і запис, який попереджає внизу вікна свідчать відносно того, що файл збережений ще не був в каталозі веб-ресурсу. Після збереження документу істинна адреса автоматично буде замінена ім’ям файлу зображення.

Comments are closed.