Gmail стає зручніше – поліпшення дизайну і не лише

Гугл продовжує покращувати власний поштовий сервіс. Зараз люди зможуть писати листи, відразу переглядаючи попередню кореспонденцію. Вказати одержувача, вибрати тему, черкнути текст і прикріпити файл можна в спливаючому віконці, аналогічному вікну чату.

Скільки разів при написанні електронного повідомлення вам треба було знаходити що-небудь в інших листах? Збереження чернетки, відкриття старого повідомлення і знову відкриття чернетки розтрачує дорогоцінний час, – сказано в інтернет-блозі компанії. Спливаюче віконце в пошті виглядатиме як аналогічне вікно вбудованого чату Gtalk, відрізняючись дещо великим розміром. У цьому віконці можна буде відкривати відразу декілька листів, перемикатися між ними буде потрібне за допомогою вкладок у верхній частині вікна.

Гугл зібралася зробити дизайн більше минималистичним, тому додаткові елементи управління перенесли у випадне меню, розташоване в правому нижньому кутку віконця. Це виконано з тією метою, щоб дозволити вам фокусуватися на тому, що вам важливіше – на самому повідомленні, – написано в інтернет-блозі компанії. Звичайно Gmail не є прикладом кращих дизайнів креативних сайтів але проте в сервісі працювати зручно – і це головне.

При розсилці для декількох чоловік користувачеві запропонують автозаповнення контактної інформації. Пошук людей спрощений тим, що до імен одержувачів додано фото з їх профілю. Гугл розробила особливий інструмент, який спрощує вбудовування зображень в тіло повідомлення, так що вже найближчим часом відправляти колоритні повідомлення буде значно легший.

Також ми продумали функцію відповіді на повідомлення. Удосконалення орієнтовані на те, щоб дозволити вести повноцінну розмову за допомогою електронної пошти. Відповіді стануть набагато компактнішими і комфортнішими для оцінки, – підкреслює Гугл.

Компанія заявляє, що зараз поліпшення дизайну запущені як превью. Найближчими місяцями Гугл обіцяє додати до нововведень декілька штрихів, після цього вони стануть доступні усім користувачам за умовчанням.

Comments are closed.