Все про Facebook

Ця соціальна мережа була створена в університетській гуртожитків трьома хлопцями. Дуже багато цікавих фактів про цю мережу, навіть художні фільми є. Але все-таки творцям вдалося вивести мережу на весь світ. Спочатку вона була розрахована тільки для студентів Гарвардського університету. Марк Цукерберг, Едуард Савелин і Крис Хьюз-вот три інтелектуали, творці прекрасної соціалки.

Мабуть, Фейсбук найперша соціальна мережа, яка остаточно підтвердила поняття соціальної мережі. Виявляється, до створення цієї соціальної мережі не було ніякого формулювання для соціального застосування. Після того, як Фесбук вийшов у світ, почалося множинне копіювання різних соціальних мереж для спілкування. Багато хто вважає Фейсбук прародителем подібних додатку для спілкування.

Марк Цукерберг дуже любив програмування, це було його пристрастю. У один день він добився злому бази даних Гарвардського університету і створив усередині сайт Facemash. Ідея цього сайту була така, що усі могли оцінювати студентів по фотографії за певною шкалою. Т. е. ставити оцінки. Ідея вдалася на ура. Вже через декілька годин було 450 відвідувачів і більше 22 000 переглядів фотографії. Зараз фейсбук як і інші соц.мережі часто використовуються для побачень http://www.joker – 6.ru/post274761432 і знайомства через інтернет.

За це звичайно добре попалося Марку, але він на цьому не зупинився. У лютому 2004 року він і його друзі Едуардо, Дастин Московиц і Крис запустили в гуртожитку Гарварду вже Facebook. Цукербергу так і не вдалося закінчити університет, але його життя вдалося завдяки цій соціальній мережі. Вже у Березні 2004 року Цукербергу вдалося вивести мережа за межі університету і поступово підключити усі елітні університети. У результаті були підключені практично усі університети США і Канади. Але Цукерберг розумів що, потрібні величезні капітальні вкладення.

Якраз в цей важкий період він познайомився з творцем компанії Napster Шоном Паркером. Він був скандально відомим творцем файлообменников і мріяв про велику славу в IT- індустрії. І ідея Facebook якраз підійшла йому. Паркеру довелося познайомити Цукерберга з впливовими людьми, які могли профінансувати мережу.

З цієї миті почався новий етап розвитку мережі. Усі починають викупляти акції Фейсбук, Біл Гейтс викупив 1,6 % акцій, серед них є навіть Мильнер, засновник Російської соціальної мережі Mail.ru який викупив 1,96 % акцій. Ця мережа принесе ще багато цікавого користувачам і море грошей творцям. Просто звідси можна зрозуміти одну просту річ. Якщо людина хоче, чого-небудь досягти в житті, все в його руках.

Comments are closed.