Як поліпшити дизайн вашого вебсайту

Вебсайт є одним з наймасштабніших джерел поширення інформації, а точніше інформування суспільства. Саме поетом для якісної роботи сайту необхідно максимально його структурувати і зробити приємним для огляду і читання. Тут не треба мати новомодних програм, досить того, що ваш комп’ютер справно виконував задані дії, а його робота контролювалася BIOS.

Просунуті творці сайтів використовують у своїй роботі систему RAID, що істотно підвищує швидкість роботи сайту і дає гарантію збереженню інформації. Проте є моменти, які допоможуть початкуючим творцям зробити своє дітище краще.

Основні моменти коригування дизайну сайту.

1. Форматування тексту. Зробити це краще за допомогою зміни стилю. Відредагувавши файл стилі, ви одноразово відредагуєте увесь сайт, що неабияк заощадить ваш час.

2. Розмір шрифту не має бути маленьким. Запам’ятайте золоте правило: навіть підлітки з великим задоволенням нишпоритимуть по сайту, де шрифт буде не менше 12. Заголовки статей і зовсім повинні привертати увагу, але не бути такими величезними, щоб не поміщатися на сторіночку.

3. Не забувайте про контраст між текстом і фоном, на якому він протягнутий в пресі. Не варто набирати зелений текст на червоному фоні. Така колірна гамма дуже швидко натомить відвідувача.

4. Міжрядковий інтервал має бути 100 140%, рядки не повинні зливатися між собою.

5. Текст має бути розбитий на структуровані частини, бажано використати підзаголовки і маркіровані списки.

І наостанок, не забувайте про орфографію і пунктуацію вашого сайту. Ніщо так не розстроює читача, як неправильно написаний текст, які після копіювання треба годинником очищати від помилок. Пам’ятайте, все повинно бути на вищому рівні.

Comments are closed.