Створюємо сайт в три кроки

Отже, в цьому матеріалі я хочу описати Вам швидкий і не складний метод, по якому, кожен зможе створити свій сайт менш ніж за тиждень, тобто в три кроки.

Крок перший : Фундамент.
Спершу Вам треба визначиться з тематикою сайту, логотипом, дизайном, блоками, потім подумати над назвою, хоча. Над назвою можна і в першу чергу. Отже, коли визначилися, Вам треба завести інтернет гаманець webmoney, річ у тому, що через нього найзручніше управляти доменом і платити за хостинг. Просто не усі хостинг-компании приймають банківські карти(visa і інші).

Крок другий : Стіни, підлога.
Тепер Вам треба розібратися – писати сайт з нуля, або ж витратити не багато грошей і купити хороший движок(скрипт) сайту. Звичайно, придбаваючи готовий скрипт буде кращий, адже все в нім вже буде, а від Вас потрібно буде тільки настроїти його, змінити і тому подібне. Я рекомендую купувати DLE(Data life Engine), він зручний, простий і легко можна змінити під свої потреби, та і коштує не дорого.

Крок Третій : Дах, прикраси.
Тепер, коли у Вас є хостинг, сайт і домен, залишається прикрасити сайт. Сміливо ліземо в Photoshop або його аналоги(Gimp) і починаємо малювати, вправляти, змінювати шаблони сайту, так щоб сайт підходив під Ваші потреби, якщо Ви не умієте з цими програмами працювати, тоді попросите кого-небудь, або вже заплатити професійним дизайнерам. Після чого, залишається тільки заповнювати сайт цікавим матеріалом і тоді відвідувачі самі до Вас потягнуться. Головне пам’ятаєте! Що в Яндексе, Google і в інших пошукових системах Ваш сайт не скоро з’явиться, та і взагалі потрібний великий час, щоб сайт став дійсно популярний, не кваптеся, обмірковуйте кожну дію і все буде добре! Хоча звичайно можна замовити розкручування сайту в пошукових системах щоб притягнути додаткових відвідувачів і можливо навіть запрацювати.

Comments are closed.