Секрети якісного інтернет-магазину

Отже, ви прийняли рішення про створення власного інтернет-магазині. Розкриємо декілька секретів про те, як зробити його якісним і популярним. Найперше, що ви повинні засвоїти – покупцеві важлива ціна. Завжди шукають найбільш вигідну пропозицію, далі вже звертають увагу на умови оплати і доставки. Покупцеві не важливий дизайн вашого сайту. Але ціна – це те, що привело його до пошуків товару в інтернет. Отже, необхідно зробити покупцеві найбільш вигідну цінову пропозицію.

Далі – звернете увагу на опис товару. Воно має бути чітким, але в той же час не мізерним. Давайте характеристики всім зрозумілими словами, не використайте складних термінів. Зверніть увагу потенційних покупців на достоїнства товару, простоту використання і тому подібне. Відгуки яндекс маркет також виявляться дуже корисними для вашого магазину.

Дуже важливо надати унікальну торгову пропозицію(далі – УТП), тобто те, що є тільки у вас, завдяки чому ваші клієнти не перейдуть до конкурентів, а звертатимуться до вас знову.

Розглянемо декілька видів УТП :

– УТП по виробникові товару(тобто фактично ви будете офіційним представником компанії в певній місцевості);
– УТП по асортименту(тут важливе почуття міри, щоб, з одного боку, у покупця була можливість вибору, з іншої – його не збила з пантелику необхідність цього вибору серед величезної кількості товару. При цьому стежите за тим, щоб ви завжди могли доставити товар, який запропонували, і клієнтові не довелося раз по раз змінювати замовлення через відсутність бажаної речі у постачальника);
– УТП по функціональності товару(надаємо найбільш зручний, максимально простий в зверненні або з найкращою конфігурацією товар).

Чим же ще можна притягнути клієнтів у свій інтернет-магазин? Покупець повинен побачити, що співпрацювати з вами йому вигідно. І не лише в плані ціни. Пропонуйте обслуговування, доставку, установку і інші корисні клієнтові бонуси на найбільш вигідних умовах.

Comments are closed.