Розділяємо контент і зовнішній вигляд

Мова HTML не призначалася для того, щоб управляти зовнішнім виглядом сторінок сайту. Він замислювався в ролі засобу, який дав би можливість авторам задати об’єкт, який знаходитися повинен в документі, і надати можливість Web – браузеру вирішувати, як вивести цей елемент на екран. Мова опису гіпертекстових документів була розроблена з тим, щоб кожна людина, яка має комп’ютер з веб-оглядачем і з’єднанням з інтернет, могла перегорнути будь-який документ html, незалежно від дозволу монітора або можливостей відеокарти.

Все одно, при розширенні контенту сторінок сайту і додаванням в них кольорового тексту різного розміру і типу, графіки, анімації і картинок, дизайнери усе менше бажали, щоб веб-оглядачі обмежували вигляд сторінок сайту. За допомогою атрибутів дескрипторів і і HTML – дескрипторів форматування веб-дизайнери отримували заданий контроль над фоном і зовнішнім виглядом тексту.

З іншої точки зору, CSS дозволяють писати вказівки форматування і вирівнювання в розділ заголовка сторіночки або в зовнішній відносно до коду HTML файл. Навіть більше за це, керівництво каскадних списків стилів являють собою прості текстові інструкції, які дозволяють управляти форматом і положенням одного або певної кількості об’єктів без використання графічних зображень і таблиць. Отже, розділення контенту сторіночки і засобів підтримки її зовнішнього вигляду дає можливість спростити сторіночки, а також полегшити їх оновлення і супровід.

P.S. Якщо ви добре розбираєтеся в PHP те багато функцій в системі wordpress без плагінів організувати буде простіший і ефективніший через безпосередню правку коду шаблонів.

Comments are closed.