Мінімалістський криволінійний будинок House H

Нещодавно в Японії був побудований мінімалістський будинок House H за незвичайним проектом, створеним фахівцями студії Mattch. Японські архітектори створили унікальні форми будови, за допомогою яких є можливість по максимуму використати усю ділянку забудови, при цьому серед забудованого шумного міста, забезпечуючи собі повну конфіденційність особистого життя.

Стеля виконана у формі кривої лінії, на якому розміщені вікна у вигляді щілин, що пропускають м’яко розсіювальне світло. При вході до загадкового будинку, частину тераси закриває колона з рейок, через які у будинок поступає денне світло. У цьому закуті хазяї будинку спокійно можуть залишати свої велосипеди. Стіни в приміщенні виконані із скла, що відмінно вписуються в загальний інтер’єр. При вході у будівлю розташована кухня, поєднана з їдальнею і вітальнею. Взагалі не дивлячись на усю незвичність будинок дуже простий, тому навіть якщо у вас не самі кращі депозити у банках або величезні доходи, все одно зможете дозволити щось схоже.

Спальня і ванна кімната знайшли своє розташування в задній частині будинку. Усі кімнати укладені дерев’яною полою, яка з м’якістю поєднується з білосніжними стінами, створюючи при цьому гармонію і комфорт.

Comments are closed.