Нові модулі оперативної пам’яті від Kingston

Відбулося, північноамериканський галузевий монстр Kingston Technology випускає нові модулі оперативної пам’яті DDR3. Інформація про нововведення від одного з лідерів ринку порадувало усі без виключення поціновувачі розігнати свій комп’ютер. Напередодні виходу HyperX Beast завзяті игромани і просунуті ентузіасти у світі комп’ютерних технологій з нетерпінням потирають руки.

І їх можна зрозуміти. Судіть самі, інновації від Кингстон доступні в 8-ми, 16-ти, 32-х і 64-Гб варіантах, оснащені нешаблонними по конструкції радіаторами з алюмінію з гребінцями, що виділяються. Ця серія оперативної пам’яті оптимізована на використання на базі процесорів Intel Core i5/i7, а модулі DRAM підтримують Intel XMP, що дозволяє поціновувачам оверлокинга повправлятися з розгоном пам’яті.

На презентації Джон Холланд так само гарантував комфортабельну роботу HyperX Beast з гібридними процесорними модулями AMD A – Series. Тактові частоти HyperX Beast залежать від моделі і варіюються в межах від 1600 до 2400 Мгц. Тоді як затримки рівні CL9, CL10, CL11, а напруга від 1,5 до 1,65 В.

Також Холланд відмітив, що інноваційні модулі пам’яті, перш ніж потрапити на прилавки магазинів, пройшли особливе так зване стрес-тестування. Kingston Technology не розмінюється по дрібницях і підкріплює слова і дії лідера ринку, даючи довічну гарантію якості. HyperX Beast випускається в наступній комплектації: два, чотири і вісім модулів. До речі зараз не менш популярні і ssd диски Kingston які багато хто встановлює на свої домашні комп’ютери.

Як відомо багатьом, а особливо завзятим любителям оверлокинга, оперативної пам’яті багато не буває, частенько жаданою ОЗУ катастрофічно не хапає. Тому нововведення від заокеанських профі найближчим часом здатне стримати запал і прийти на допомогу усім страждущим.

Comments are closed.