Ради із створення жіночого інтернет-порталу

Жінки експресивні, емоційні і люблять поговорити. Саме на це варто орієнтуватися, створюючи жіночий портал. Не обов’язково використати для фону кислотно-рожеві тони або фото коштовних каменів. Краще вибрати нейтральні пастельні тони з плавними лініями, непомітним квітковим орнаментом. Але головне контент: епіляція цукром, вибір наряду на осінь, купівля нової кухонної техніки, рецепти блюд і ради з відходу за будинком – усе це притягне на ваш портал немало жінок і дівчат. Але давайте по порядку.

Створити сайт не проблема, в декілька кликов можна організувати премиленький портал. Проте якщо ви хочете чого-небудь ексклюзивного, необхідно звернутися до веб-дизайнера. Дуже важливе не лише приємне зовнішнє оформлення, але і зрозуміла зручна навігація, чітке ділення на теми статей і обговорень, наявність форуму. Величезною перевагою для вашого жіночого сайту стане наявність колонки консультуючого лікаря або декількох(гінеколог, педіатр, психолог), який зможе давати конкретні і практичні відповіді на питання жінок про здоров’я.

Не останньою є наявність якісних фотографій, супроводжуючих статті і обговорення. Щоб не отримувати претензії від власників фотографії, що скачала з мережі, краще всього купувати ці самі фотографії на фотобіржах. Ви не сильно витратитеся, зате будете упевнені, що на вас не подадуть скаргу за використання чужої інтелектуальної власності у своїх цілях.

Найосновніше, що притягає відвідувачів – це свіжий, актуальний контент. Контент – це наповнення сайту, тобто статті, огляди, відео, рецепти, ради, обговорення. Для того, щоб підтримувати на рівні відвідуваність, необхідно поповнювати резерви порталу 5-7 статтями в тиждень. Увесь матеріал має бути актуальним. Наприклад, епіляція воском або тема стосунків чоловіків і жінок актуальна завжди, а ось про вибір осінніх ботильонов логічно писати тільки восени. Ще одним важливим моментом є те, що на жіночому порталі повинні писати тільки жінки. Чоловіка можна підключити лише для створення статей на тему стосунків підлог з точки зору сильної половини людства або для написання статті про психологію чоловіка.

Якщо ви хочете заробляти не лише на реєстрації відвідувачів на сайті, організовуйте рекламу жіночих і дитячих товарів – того, що буде потрібно практично будь-якій дівчині, матусі або просто діловій жінці.

Беріть активну участь в обговореннях, діліться новинами, які цікаві і вам, прислухайтеся до ваших відвідувачів, адже портал орієнтований на клієнта. Чим цікавіше жінкам на вашому порталі, тим більше у вас з’являтиметься відвідувачів і доходу.

Comments are closed.