Рекламу для Chevrolet зняли музиканти групи ОКИ GO

В цілях активного просування відомого автомобільного бренду Chevrolet популярна музична група з американського міста Чикаго записала спеціальну пісню. Окрім цього на нову пісню був знятий досить цікавий і цікавий кліп. В першу чергу він притягає не зовсім звичайним відеорядом і креативним використанням засобів пересування. В даному випадку машина використовується як живий інструмент, що створює своєрідну музику.

Раніше група також брала участь в зйомках незвичайних кліпів, які викликали бурхливе обговорення в засобах масової інформації. У зйомках брав участь легковий автомобіль Chevy Sonic, в Росії відомий як Cheverolet Aveo що має відмінні динамічні характеристики, що і було з успіхом продемонстровано. За перші двадцять чотири години в мережі Інтернет ролик проглянули близько двох мільйонів разів, що є просто відмінним результатом.

P.S. Ніяка автомобільна фірма не застрахована від поломки, навіть така як Mercedes – Benz. На сайті http://astarter.ru/buy-repair-starter-Mercedes-Benz.aspx ви можете вибрати типові стартери, оформивши купівлю онлайн, а також замовити ремонт стартерів для Mercedes – Benz.

Comments are closed.