Вибір Виконавця Для Розробки Сайту


Кожен з нас розуміє, що з кожним днем через Інтернет відбувається пошук всіляких товарів, послуг і ще багато чого. У зв’язку з цим в рази зріс попит на розробку web- сайтів. Цілком нормальною була реакція ринку IT і за досить таки короткий термін з’явилася величезна безліч студій, які спеціалізуються на розробці сайтів під ключ. Саме у цій множині дуже складно визначити, хто ж насправді якісно робить свою роботу, а хто просто халтурить. Нижче я постараюся викласти декілька рекомендацій по вибору виконавця по розробці сайтів.

У розробника або web студії має бути свій сайт. Прислів’я «Швець без чобіт» ніяк не може застосовуватися до світу IT. Якщо у претендента немає свого сайту – не варто витрачати час на розгляд його кандидатури.
Уважно вивчите сайт майбутнього виконавця. Зверніть увагу на портфоліо робіт. На сайтах, розроблених як студією, так і фрилансером мають бути посилання на сайт розробника. Це дає хоч і не 100% але все таки гарантію того, що ви дивитеся роботу саме цієї людини.
Спробуйте отримати рекомендації від клієнтів, яким вибраний Вами розробник створював сайт. Контакти Ви можете узяти на тих же сайтах, які є у розробника в портфоліо.
Знайдіть відгуки про майбутнього виконавця в Інтернеті. Є величезна безліч каталогів і довідників, в яких можна дізнатися про репутацію web студії.
Викладіть своїми словами, що Ви хочете бачити на сайті, як це усе повинно працювати. Передайте ці вимоги розробникові і попросите надати план робіт, в якому повинно бути вказано, що і за скільки часу буде зроблено на певному етапі. Це дозволить Вам контролювати процес розробки web сайту.
Вимагайте укладення договору. Договір дозволить Вам письмово закріпити усі вимоги, які Ви виставляєте до майбутнього сайту, а так само терміни їх реалізації.
Виконайте кроки 1-6 з декількома web- студіями і проаналізуйте терміни виконання і вартість.
При виборі виконавця пам’ятаєте, що найдешевша пропозиція може виявитися менш якісною!

Сподіваюся цих декілька порад допоможуть Вам знайти саме ту web- студію, яка допоможе створити сайт, який приноситиме прибуток.

Comments are closed.