Очікується запуск оновленого поштового сервісу Рамблер-пошта

Новим плодом співпраці компаній Афіша і Рамблер стане поштовий сервіс Рамблер-пошта. Буквально через пару тижнів, за твердженням представників компанії, ми станемо свідками наступного ступеня в ребрендингу інтернет ресурсу.

Промо-сайт поштового сервісу обіцяє відвідувачам оновленої Рамблер-пошти мінімум рекламних банерів, вони не побачать на нових сторінках новин, ігор або спеціальних пропозицій. Відомо, що новий сервіс Рамблер-пошта дозволить власникам ящиків інтегрувати пошту з інших поштових програм. У особистих налаштуваннях можна встановити необхідні фільтри а також настроїти звукові повідомлення про появу нових листів і багато що інше.

Крім того, у Рамблер вже відкритий у власному оновленому стилі мессенджер Рамблер-контакти, новинний сервіс Рамблер-новини, картковий Рамблер-карти а також пошукова система для замовлень авіаквитків Рамблер-Авиа. Очікуються оновлення близько 20 сервісів. В принципі розробка корпоративного сайту у авторів і програмістів ніби як вдалася, тому хочеться вірити що пошта і мессенджер також вийдуть тямущими.

Час покаже, чи зможе новоспечений сервіс скласти конкуренцію дуже потужним сервісам таких компаній як Google, Яндекс і Mail.Ru.

Comments are closed.