Гра для iOS – пристроїв – Snoticles: збиваємо усіх монстрів одним ударом

Що робити коли на вашу планету напали чорні злісні плями? Звичайно ж, відбивати віроломний напад! Ось тут-то у бій вступає згуртована команда з чотирьох воїнів-плям. Вони кидають по ворогах, що зачаїлися в засідках, каменями. Але в руках у кожного з воїнів камінь стає чимось більшим, ніж просто камінь.

Приміром, у синього вояки замість каменю утворюється така собі кумулятивна граната, що знищує ворогів за перешкодами. У того, що сховався за зварювальними окулярами камені перетворяться у вогняні кулі. Третій, увесь в пупиришках, здатний пробити усі перешкоди своїм снарядом. А четвертий, такий увесь слизнеподобний, заражає ворогів болячками від своїх снарядов-соплей.

Якщо у вас виникли тимчасові проблеми з мобільний пристроєм, то радимо прискорити ремонт ipad 2 або iPhone щоб швидше пограти в цю чудову гру. Графіка в грі Snoticles виконана в прекрасному мультяшному стилі. Усі звуки в іграшці дуже реалістично підібрані: ви почуєте хеканье здоров’яка при кидку каменю, звуки перешкод, що розсипаються, – в-общем, все буде детально і показане і почуте!

У грі Snoticles всього 16 рівнів і пройти їх усіх можна буквально за пару вечорів. Анонсів про апдейте доки немає. Зате ціна за гру дуже скромна – всього $ 0.99. Знайти і викачати гру Snoticles ви зможете на App Store.

Comments are closed.