Соціальна реклама: міжнародний фестиваль Лайм

Ще один весняний фестиваль. Минулого року цей захід був 30 березня. Про дату проведення в 2012 році доки нічого не відомо. Давайте разом стежити за новинами щоб не пропустити одне з самих яскравим заходів весни!

Організатори конкурсу – віддані фанати соціальної реклами, тому до справи підходять з усією душею і трепетом. Список жюрі переконливий: їм вдалося дістати навіть Джері Куйпера.

Що стосується тематики, то організатори Лайму намагаються охопити якомога більше: від проблеми наркоманії, що вже приїлася, до толерантності і терпимості до людей. Політ фантазії творчої людини не відстежити і частенько не направити, тому для таких летких талантів була створена спеціальна категорія вільна тема. Фестиваль проводиться на трьох рівнях: для школярів – GreenLight, студентам – I Have A Dream, а для агентств – Best Practice.

P, S, В інтернеті з’являється все більше корисних сервісів, наприклад проект Еврика який дозволяє оформити лікарняний лист за усіма правилами – треба тільки ввести деякі дані і посібник буде розраховано.

Comments are closed.