Запрацювати на створенні Aion сервера

Геть думку на тему заробітку з посилань на сайті, адже, усі ми знаємо, що цей тип заробітку дуже не надійний. Ви можете витратити багато часу, а створений вами сайт приноситиме копійки. Інша справа, якщо створити ігровий сервер і провести правильну рекламну компанію. Ви зможете заробляти в 5-10 разів більше грошей, ніж при управління власним сайтом. Давайте розберемо за пунктами, що необхідно зробити для створення сервера Aion.

1. Насамперед треба відразу зрозуміти, що ваша діяльність буде не зовсім правильна. Якщо зараз правовласники, не роблять не яких дій, то можливо потім почнуть це робити. За час існування Lineage 2 – серйозні проблеми були у двох чоловік за зміст піратських серверів. Замисліться, ризикнете?

2. Знайдіть форуми адміністраторів Aion серверів, сайти на цю тему. Думаю, корисним буде сайт www.serveraion.ru або www.aionserver.ru і форум www.zone-game.info

3. Визначтеся з платформою вашого сервера. Це буде мова програмування Java або PTS? У першій випадку у вас буде більше шансів для реалізацій різних плюшок, та і фахівців вистачає в цій області програмування.

4. Знайдіть обв’язування, що стоїть, для вашого складання сервера Aion і команду розробників самого складання.

5. Знайдіть фахівця, який зможе синхронізувати сайт і сервер. Взагалі якщо для запуску великого проекту вам досить замовити vps сервер те тут йдеться виключно про великі навантаження і виділений сервер.

6. Розробіть шаблон і запустіть рекламну компанію.

Comments are closed.