Естафета Надії тепер від Samsung

Компанія Samsung вирішила взяти живу участь тепер і у благодійній діяльності, для чого випустила безкоштовне мобільне застосування, іменоване Samsung Естафета Надії. Щоб прийняти участь у благодійній компанії, треба викачати вищезгадане застосування на смартфон і у прямому розумінні почати рух. Суть в тому, що за кожен пройдений із запущеним застосуванням кілометр Samsung перераховує тридцять рублів до Благодійного Фонду допомоги дітям.

Естафета Надії складається не лише з мобільного застосування, але також і з додатка на Facebook, в якому можна ознайомитися із статистикою власних забігів, рейтингом команд і бігунів і так далі. Також користувачі можуть писати стимулюючі повідомлення для друзів, що беруть участь в програмі. Обмеження по відстані в день складає 10 км, яке може бути здолане будь-яким способом окрім механічних засобів. Переміщення відстежується за допомогою GPS.

P.S. Не дивлячись на такі хороші вчинки все одно компанія Apple що стосується телефонів і плеєрів трохи краще. Купити iPod за відмінною ціною можна в інтернет магазині і потім насолоджуватися улюбленою музикою через роки, якість пристроїв – відмінне.

Comments are closed.