Основи оптимізації веб-сайту

Як вивести свій веб-сайт в топи пошукових систем? Такою проблемою спантеличується будь-який веб-майстер! Вихід на самий верх пошукових систем – це і популярність вебсайту і, відповідно, чималий доход після монетизації такого сайту.

Як же опинитися в заповітному топі? Звичайно, в першу чергу треба провести внутрішню оптимізацію свого веб-сайту. До внутрішньої оптимізації відносяться наступні дії:

·  складання сематического ядра інтернет-сайту

·  робота з мета тегами

·  робота по поліпшенню SEO – оптимізації, тобто створення унікального текстового контенту

·  перелинковка сторінок веб-сайту

·  підвищення юзабіліті

Після усього цього, як правило, переходять до зовнішньої оптимізації ресурсу.

До зовнішньої оптимізації відносяться ті дії, які пов’язані з роботою поза вашим сайтом. Іншими словами, це купівля посилань на ваш сайт, розміщення статей, анкори, що містять, на ваш ресурс і тому подібне

Щоб був правильний ефект, слід здійснювати внутрішню і зовнішню оптимізацію в комплексі. Також просто необхідно постійно поповнювати свій портал щоденною унікальною інформацією і цікавим контентом. Заповнюючи власний вебсайт копипастом з інших сторінок, ви попросту знищите його спочатку.

Портал, насичений копипастом, не злетить в топи пошукових систем, його не візьмуть у відомі каталоги сайтів. Постійно стежите за зовнішніми посиланнями на вашому порталі. Не забувайте, що присутність на веб-сайті великої кількості зовнішніх посилань не прикритих від індексації пошуковими системами, в рази знижують показники вашого веб-сайту. Сподіватимемося, що ці основи в проведенні оптимізації допоможуть вам удосконалювати свій інтернет-проект.

До речі, по юзабіліті можу запропонувати корисну статтю http://aweb.ua/seo-blog/kak-povysit-yuzabiliti-sajta/ – в ній описується як підвищити показник юзабіліті вашого проекту.

Comments are closed.