Новий фірмовий стиль вибирається компанією HP

У 1939 році минулого століття була заснована відома сьогодні технологічна компанія HP. З того часу компанія динамічно розвивалася і зайняла свою нішу на світовому ринку. Але, на жаль 2011 року був не зовсім вдалим для компанії зі світовим ім’ям.

В першу чергу це пов’язано з раптовим відходом керівника, повним провалом реалізації планшетних проектів і іншими неприємностями і скандалами, які стрясали компанію упродовж усього року. У зв’язку з цим керівництвом компанії було прийнято рішення про повну зміну бренду для того, щоб змінити негативне громадське сприйняття, яке сформувалося упродовж останніх двох років.

Нині на суд громадськості представлений логотип, який ще не пройшов стадію твердження. Проект логотип проекту представляє сміливе дизайнерське рішення у вигляді чотирьох косих, по контуру що нагадує колишні використовувані в назві букви.

P.S. HP компанія непогана, але далека від ідеальних і популярних брендів, наприклад Macbook air купити мріє напевно більш ніж кожен другий користувачів комп’ютерної техніки – ось це показник.

Comments are closed.