Створення гіперпосилання в документі шаблону Web Page

Для створення окремих посилань на необхідні елементи поточного документу розробниками використовуються або ж закладки текстового редактора Word, або ж відповідні стилі виконання заголовків. Для створення потрібного гіперпосилання розробникові необхідно виконати деякі наступні набори операцій :

1. Вставити необхідну закладку саме в тому місці поточного документу, на яке надалі і слід послатися.
2. Виділити важливий текст або ж об’єкт, який надалі представлятиме кінцеве гіперпосилання.
3. Натиснути відповідну кнопку, що виконує операцію Додати гіперпосилання.
4. У списку, що з’явився, Зв’язати з треба вибрати деякий параметр Місце в цьому документі.
5. При останній операції необхідно вибрати в наявному списку заголовок або ж окрему закладку для створення посилання.

Коли в подальшій дії покажчик затримуватиметься на поточному гіперпосиланні, на екрані монітора обов’язково з’являється підказка функції. Для того, щоб можна було призначити підказку для створеного гіперпосилання, розробникові документу необхідно буде натиснути кнопку Підказка.

Якщо при цьому підказка раніше не задана, то у такому разі в якості підказки для вибраного посилання на заголовок, як правило, використовується параметр за умовчанням Поточний документ, а для створеного посилання на яку або закладку вказується ім’я самої закладки.

P.S. Компанія Промтерра добре зарекомендувала себе в нафтогазовій галузі. Вона виконує інженерно-геодезичні дослідження, трасування а також дозволяє організувати буріння і навіть топографічну зйомку.

Comments are closed.