Мозаїка в інтер’єрі

Мозаїка є древнім видом декоративно-прикладного мистецтва. Але нині вона не лише не втрачає своєї актуальності, але і завойовує нових прихильників. Її часто використовують для декорування при ремонті жител. По-старовині мозаїку вже давно ніхто не виготовляє, тепер кермо влади узяли у свої руки сучасні технології промислового виробництва, а також нанесення композицій з мозаїки.

Саме слово мозаїка має французькі корені, і в перекладі означає присвячена музам. Але що ж це таке, мозаїка? На ділі це малюнок, який скомпонован з великої кількості маленьких шматочків або з одного і того ж, або з різних матеріалів. Останнім часом в моду знову входить скляна мозаїка, що є сплавом з крем’янистого піску і інших інгредієнтів з додаванням порошкоподібного золота, авантюрину і різних забарвлюючих оксидів. По своєму складу мозаїка із скла, як не дивно, ближче до кришталя, ніж до звичайного скла.

Мозаїчними панно стало модно прикрашати абсолютно різні приміщення: вестибюлі готелів, стіни басейнів і музеїв. Подібні композиції зустрічаються в магазинах, ресторанах, холах житлових будинків, в альтанках. Один з найприголомшливіших елементів декору – це панно, зроблене в техніці матричного складання. За допомогою мозаїки можливо виконати практично будь-яку композицію, залишається тільки дати волю своєму смаку і фантазії клієнта. Важливий той факт, що такий тип мозаїки прослужить своєму власникові довгі роки багато в чому завдяки своїй довговічності.

Як бачите, сфери застосування подібного елементу декору безмежні. Мозаїку використовують для прикраси стель і стін в інтер’єрах, на сходах, в кухнях, у фонтанах і басейнах. Незабутньо виглядають підземні переходи і станції метро, викладені мозаїкою. При цьому затемнені елементи мозаїки, при попаданні на них світла, здатні відбитися мільйонами різноколірних вогників, що створює в таких місцях ні з чим не порівнянний настрій.

P.S. Цей вид оформлення інтер’єру є результатом тривалої і копіткої праці. Мозаїка. Виготовлення мозаїчних панно. – на сайті студії АНТИК-СИТИ знайдете не лише приклади їх професійних робіт, а і опис/ціни на послуги.

Comments are closed.