Корпоративний сайт на Bitrix

Створення інтернет-ресурсу для будь-якої організації стало на сьогодні пріоритетним завданням. Він дозволяє організувати не лише віртуальне представництво підприємства в інтернеті, але і значною мірою збільшити його можливості просування продукції. Також є можливість запрацювати на контекстній рекламі, яка може притягнути на сторінки сайту досить велику кількість користувачів і відвідувачів.

Що таке корпоративний сайт на Битрикс?

Перш ніж перейти з процесу створення корпоративного сайту на Битрикс, треба буде визначиться з тим, що саме означає такий інтернет-ресурс. Все дуже просто. Корпоративний сайт є таким же сайт-візитку, тільки з розширеними можливостями і великим функціоналом.

Не варто забувати про те, що на сторінках такого сайту може бути розміщена не лише уся повна інформація про підприємство, але ще про його партнерів і можливі рекламні акції.

Такий сайт вважається досить складною структурою. Вона може складаються з численних каталогів і директорій. Також є можливість повністю усю інформацію розташовувати в певному хронологічному порядку. Усе це можливо тільки при використанні спеціальних модулів і плагінів, які є в системі Битрикс. Взагалі реалізувати складні сайти краще за допомогою фірм для яких створення сайтів в Ростові будь то або Пітер є основним видом діяльності. У такому разі за результат можна не переживати.

Створення корпоративного сайту на Bitrix.

Процес створення сайту за допомогою такої дуже популярної системи не займає дуже багато часу. Спочатку треба визначиться з тематикою сайту і вимогами до нього. Якщо сайт створюється з комерційною метою, то буде раціональне окрім стандартних плагінів і модулів використати додаткові. Система Битрикс дозволяє створювати унікальні сторінки інтернет-ресурсу на основі шаблону іншої системи управління, що скачав, сайтом.

Численні стандартні плагіни і модулі дають можливість здійснити автоматично після вибору певного пункту меню верстання і оптимізацію сайту. Такі дії дуже зручні початкуючим веб-майстрам, які не мають досвіду створення і просування інтернет-ресурсу.

Можна буде створювати каталоги продукції і розміщувати на сторінках корпоративного сайту від Битрикс практично необмежену кількість інформації і графічних зображень.

Щоб створити сайт треба буде купити ліцензію такої системи. Можна використати на самому початку і безкоштовну пробну версію такої системи. Термін її користування досягає 30 днів. За цей період кожен той, що бажає оцінить усі можливості і переваги системи управління сайтом Bitrix.

Comments are closed.