Як правильно писати новини для сайту

Дуже часто люди припускаються помилки при додавання новин на сайт у результаті новину читати абсолютно неможливо, і відвідувачі потрапили на сайт йдуть і більше ніколи не повертаються. Тому щоб такого не відбувалося треба наслідувати прості правила і оформляти новини в зручному для читання виді.

1. Пам’ятайте що великий текст новини треба робити на абзаци, не забувайте користуватися форматуванням тексту, виділяючи його потрібні ділянки жирним шрифтом, курсивом або підкресленим. Такий текст набагато легше читається і сприймається.

2. Додайте зображення до новини, це не лише робить вашу новину красиво оформленою, але так само доповнює текст корисною візуальною інформацією.

3. Шрифт і колір тексту має бути легко читаний, людина не повинна мучити свої очі, тому завжди прислухайтеся до коментарів відвідувачів.

Якщо відвідувачі не випробовують проблем з читанням і їм легко і цікаво читати ваші новини, то вони обов’язково повернутися в майбутньому і стануть вашими постійними читачами.

P.S. Якщо вам потрібний ефективний проект, то треба звертати увагу на кожну дрібницю якщо хотить замовити сайт київ не просто для краси, а щоб він приводив клієнтів і взагалі був корисний.

Comments are closed.