Переваги онлайн-торгівлі

Організація бізнесу через Інтернет припускає знання поведінкової психології покупця. Споживач продукції, що виставляється на продаж в Інтернеті, вибирає купівлю в мережі в першу чергу за рахунок низьких цін в порівнянні із звичайними точками продажів. За рахунок економії на оренді, заробітній платі продавцям і ін. власники інтернет-магазинів здатні понизити ціну нижче рівня видатних представників ринку. Ціна є основним чинником вибору на користь онлайн-торгівлі.

По-друге, онлайн-продавцям слід звернути увагу на сервіс. Увага консультантів в оффлайн-магазинах компенсується в Інтернеті налагодженою послугою телефонної розмови з менеджером, можливістю оцінювати різні товари, враховуючи детальний опис кожного з них, різними способами оплати, гарантіями, можливістю повернення. Проте усі ці достоїнства властиві і звичайним магазинам. В деяких випадках наприклад купуючи пуховики жіночі інтернет магазин пропонує замовникові приїхати на склад і особисто переконатися в якості товару перед купівлею(послуга самовивезення).

Особливістю ж онлайн-торгівлі є цілодобовий доступ. Це дозволяє покупцям вибирати продукцію в слушний їм час Також інтернет-магазини економлять час своїх покупців, що, безумовно, має значення для зайнятих людей. Швидкість високо оцінюється серед сучасних покупців. Тому простота доступу спільно з безкоштовною доставкою є значними достоїнствами інтернет-магазинів. При цьому доставка може здійснюватися у будь-яке зручне для покупця місце.

В цілому, онлайн-покупки незаперечно простіше для споживачів. Вони економлять час і гроші. Плюс до всього, як правило, в інтернеті надається широкий вибір продукції, і пошук потрібним не є проблемою. Особливо це важливо для тих, що бажають придбати рідкісний, неповторний товар. Власники інтернет-магазинів можуть знайти свого покупця на іншому континенті. Онлайн-торгівля ексклюзивною продукцією, очевидно, повинна передбачити доставку за кордон.

Проте онлайн-продавцям слід пам’ятати, що при виникненні складнощів покупець може віддати перевагу звичайному магазину, до якого випробовує більше довіри. Необхідно як можна більше спростити систему реєстрації, детально описувати товари і способи доставки і оплати, завести форум, де покупці зможуть залишати свої позитивний відгуки і побажання, а також зручну систему пошуку товарів, їх можливі варіації і наявність. Усе це в сукупності з низькою ціною і швидкою доставкою сформує високий попит і популярність онлайн-магазину.

Comments are closed.