ActivePresenter Professional – універсальне захоплення зображення з екрану

Фірма Atomi Systems створила компактну програму ActivePresenter Professional для Windows- платформи. За допомогою цієї функціональної утиліти користувач зможе захоплювати картинку з дисплея комп’ютера, що дозволить оперативно створювати технічну документацію, ділові презентації і учбові матеріали.

Варто відмітити, що продукт ActivePresenter Professional, на відміну від простих аналогів, може коректно записувати усі маніпуляції, здійснювані на активному робітнику столі. Також інструмент може застосовуватися для захоплення утримуваної довільної ділянки дисплея або вікна програми. Крім того, володарі комп’ютерів зможуть легко обробити готовий контент в інтегрованому редакторові і зберегти його у вигляді статичної картинки(PNG або JPEG) або відеокліпа(у форматі MPEG4, WMV, WebM і AVI).

Додаток ActivePresenter Professional гарантує коректне редагування відеоматеріалів і скриншотів. Приміром, в режимі монтажу спокійно можна вставляти спеціальні підписи, додавати в кадр різноманітні об’єкти, фіксувати траєкторію руху відповідного курсора, клацання клавіш миші і інші дії з елементами інтерфейсу. Крім того, користувач швидко зможе притягнути увагу глядачів до окремих ділянок кадру, застосовуючи наочні маркери, стрілки, у тому числі ефекти панорамування і масштабування. До речі, в презентацію, при необхідності, також можна додати відповідні фрагменти відео або аудіо-коментарі. Використати універсальний і професійний продукт завжди краще за прості програми, так наприклад Microsoft Project 2013 визначене одне з кращих рішень управління проектами.

Окрім всього, ActivePresenter Professional підтримує ряд затребуваних форматів експорту, серед яких PDF, PowerPoint, HTML, Word і FLV. Ще програма дозволяє вставляти в проекти унікальні інтерактивні елементи, включаючи кнопки для проведення різних вікторин і опитувань.

Comments are closed.