Найефективніший спосіб просування блогу

У Інтернеті багато говориться про різні методи і способи просування власних сайтів або ж блогів. Але я вирішив з’ясувати, какой-же з цих методів найефективніший. Тобто той, який дає найбільшу віддачу при просуванні власного сайту або блогу. І як завжди, на перший погляд найскладніше, виявилося найпростішим. Хоча, звичайно, при цьому вам доведеться витратитися на цю справу, якщо ви думаєте мол куплю домен наповню блог корисними статтями і будуть популярними – це зараз вже не працює.

Відповідь на питання про найефективніший спосіб просування блогу не вимагає купівлі якихось спеціальних електронних книжок. Прибережіть свої гроші для інших цілей, потому-что один з найефективніших способів розкручування блогу, це вічні посилання. Т. е. ті посилання, які ви назавжди розміщуєте на інших блогах або сайтах. Саме назавжди. Не на місяць(1), не на три(3) місяці або на підлогу(6) року, а назавжди. Це і є один з найефективніших способів просування вашого ресурсу. Де і як це можна зробити?

Вічне розміщення посилань на свій ресурс можливе на біржах посилань. Бірж посилань насправді існує величезна кількість. До найпопулярніших бірж посилань можна віднести такі біржі, як: PRSape, GogetLinks, Rotapost, Miralinks і інші. З усіх цих бірж посилань ви зможете вибрати ту, з якою вам найзручніше працюватиме.

Сайти, на яких ви розміщуватимете вічні посилання на свій блог, називаються донорами. При виборі донорів, зверніть свою увагу, як давно цей донор знаходиться в індексі пошукових систем. Особливо Яндекса. Чим довше донор є присутнім в індексі пошукових систем, тим краще. І донорів краще відбирати вручну, а не автоматично. Зверніть увагу на те, щоб донор як можна більше був схожий на СДЛ(сайт для людей), щоб це був трастовий(з ТИЦ) домен і щоб це не був ГС(гівно сайт), зроблений тільки заради заробітку. Такі довго не живуть. Якщо ви раптом розмістите своє вічне посилання на ГС і він через деякий час потрапить під фільтр або у бан пошукових систем, ви попросту втратите свої гроші. І це не самим кращим чином може позначитися на вашому власному блозі або ж сайті. На цьому доки, мабуть, все. Удачі вам в просуванні і розкручуванні вашого блогу!

Comments are closed.