Як безкоштовно отримати передплатників в групу Вконтакті

Соціальні мережі з’явилися всього кілька років тому, але сьогодні світ вже неможливо представити без Вконтакте, Фейсбука, Однокласників, Твиттера і інших подібних проектів. Ці майданчики дають величезний простір для спілкування, нових знайомств, пошуку старих друзів, надбання нових навичок, обміну інформацією.

А останнім часом соціальні мережі стали нарощувати число платних сервісів, у тому числі вони надають послуги з розкручування бізнесу за допомогою створення і просування співтовариства в соціальній мережі.

Сьогодні існує безліч платних сервісів по розкручуванню груп вконтакте і у фейсбуке. Якщо у творців співтовариства є певний стартовий капітал, то досить швидко вони зможуть купити будь-яке число учасників у свою групу.

Але що робити, якщо можливості заплатити за нових учасників в групі немає, а розкрутити співтовариство дуже хочеться? Є і безкоштовний спосіб отримати передплатників в групу або лайки під потрібною фотографією.

Один з сервісів, що надають можливість безкоштовно накрутити лайки, називається Olike. На цьому сайті не потрібна реєстрація, для того, щоб увійти і почати працювати, треба лише вказати посилання на свою сторіночку вконтакте, і поставити один лайк(система видає сторінку, на якій треба це зробити).

Після того, як вхід в систему здійснений, можна починати заробляти собі лайки на баланс. Для цього треба виконувати нескладні завдання: ставити лайки до чужих фотографій і вступати в групи, які пропонує система. До речі можете також шанувати як вконтакте відправити безкоштовний подарунок можливо вам це теж згодиться.

Після того, як на балансі накопичилася достатня кількість лайков, їх можна витратити на власну групу. Можна купити відвідувачів і учасників в співтовариство, а також замовити певну кількість лайков для постів в групі. Замовлення виконується за 1-2 хвилини.

Comments are closed.