Що потрібне для того, щоб блог був успішним?

Зараз можна помітити, що в інтернеті дуже багато різних блогів. Є блоги успішні, а є не дуже. Кожна людина відноситься до свого блогу по-різному. Для когось блог джерело заробітку, а для інших просто захоплення у вільний час. Якщо ви хочете, щоб ваш блог був і тим і іншим, і при цьому ще був популярним і найкращим, то ви повинні відноситися до нього як до частиною свого життя.

Приємний дизайн блогу
Велике значення для блогу являється його візуальна оболонка. Оскільки завдання успіху є тим, щоб люди якомога більше і частіше його відвідували. Тому ви повинні потурбуватися про те, щоб на ваш блог було приємно дивитися. Хороший UX дизайн і грамотне юзабіліті допоможе притягнути і утримати чиатателей. Він може бути простим, але при цьому із смаком. Тони мають бути гармонійні і шрифт має бути зрозумілий. Адже ваші статті читатимуть різні люди, і дуже важливо, щоб ваша аудиторія читачів залишилося задоволеною.

Тематика блогу
По суті блог це онлайн щоденник. Відрізняється він від сайту тим, що на блозі ви найчастіше висловлюйте свої думки і ради. Існують різні блоги, які обхоплюють різні теми. Такі блоги про все зробити реально, але не практично з точки зору того, що складно розкрутити його. Набагато цінніше ті блоги, які обхоплюють вузьку тематику, звичайно в таких блогах можна писати і інші статті, які не торкаються теми, але при цьому блог все одно повинен мати певну тематику.

Є два варіанти як краще всього зробити, якщо хочеться писати на різні теми. Спочатку треба створити блог на одну тематику, з часом, коли ви його розкрутите, можна додати інші розділи, а можна створити ще один блог тільки на іншу тему.

Як вибрати тематику блогу
Пишіть про те, що вам найбільше подобається, але тільки про те, про що ви дійсно готові писати годинами і писати різне. Дуже важливо на початковому етапі блогу зібрати своє коло читачів. Тому писати ви повинні захоплююче і легко. Тому вибрати тему ви повинні тільки ту, в якій ви як риба у воді. Тематика блогу має бути для вас цікавою, не бійтеся того що вона не виявиться цікавою для інших. На кожен блог знайдеться свій читач, якщо тільки блог буде для вас дійсно цінним в житті. Не бійтеся висловлювати свою думку. Блог спеціально для людей, які хочуть ділитися своїми знаннями і радами з особистого досвіду або просто думками.

Ви маєте бути готові до критики, тому що не усі з читачів залишаться задоволеними. Через цей етап треба пройти, якщо у вас з’явився такий невдоволений читач, ви повинні у нього дізнатися детальніше що конкретно йому не сподобалося. У наступній статті ви вже знатимете, як писати, щоб подобалося усім. Завжди необхідно блог оновлювати, тому пишіть якомога більше статей.

Comments are closed.