Вибираємо електром’ясорубку

Електром’ясорубка – дуже корисний в побуті прилад, що дозволяє приготувати як фарш, так вироби з нього за наявності необхідних насадок. Це можуть бути купати(ковбаски), люля-кебаб і інші вироби.

При виборі м’ясорубки насамперед слід звернути увагу на потужність двигуна. Для повноцінної роботи з будь-яким м’ясом вона має бути не менше 1600 Вт. Також корисною опцією буде наявність реверсу. Це функція, що дозволяє включити рух шнека у зворотний бік у разі намотування жил на спіральний шнек або попаданні в м’ясорубку фрагментів кісток.

Багато покупців просять підібрати їм безшумну електром’ясорубку. Слід пам’ятати, що будь-яка електрична м’ясорубка шумітиме при роботі, якась трохи менше, якась трохи більше. Сама безшумна м’ясорубка – це ручна, іншої альтернативи доки не винайшли. Можна подрібнити м’ясо в куттері, як варіант набагато менш шумний, але там обсяг виробництва набагато менший.

Деякі м’ясорубки мають насадки-терки для овочів, насадки-соковижималки для отримання томату, фігурні насадки для нарізки овочів. Такі м’ясорубки досить універсальні і будуть дуже актуальні для хазяйок, що займаються заготівлею домашніх консервів.

Слід звернути увагу і на матеріал корпусу м’ясорубки. Метал буде безперечно краще, ніж пластик, довговічніше і екологичнее. При купівлі еектромясорубки необхідно подивитися і на шнек, що сполучає мотор і знімну частину з бункером.

Існує міф, що ця запчастина більш високої якості, якщо вона з металу, а не пластика. Але ця широко поширене думка помилкова. Багато виробників м’ясорубок говорять про те, що металева деталь при заклинюванні м’ясорубки розігрівається і виводить з ладу усю м’ясорубку повністю. Якщо ж деталь з пластика, при нагріві м’ясорубки в процесі поломки розплавиться тільки пластик. Зіпсована запчастина міняється на нову і прилад знову готовий до роботи. Відмінна м’ясорубка panasonic для вашої кухні відповідає усім стандартам якості.

З’єднання знімної частини м’ясорубки з мотором може бути виконане в двох варіантах: або це кріплення за допомогою спеціального гвинта, що закручується в корпус; або це з’єднання/роз’єднання здійснюється за допомогою кнопки або важеля.

Перший варіант зазвичай дешевше, але такі з’єднання недовговічні. Другий варіант якісніший, але коштує дорожче. Вибирати у будь-якому випадку покупцеві, чи варто переплачувати гроші за такі деталі або ні.

Comments are closed.