Технічні вимоги і умови при веб-дизайні

Визначення технічних умов дуже важливе з позиції економії коштів, на кшталт визначення функціональних вимог або цілей проекту. Спочатку кар’єри більшість Web- фахівців працюють над декількома сайтами, технічне завдання яких охарактеризоване нечітко.

Чітко певний список ТУ захистить бюджет від витрат на зміни, що вносяться в проект, що майже не вимагає доопрацювань. Спочатку постарайтеся зрозуміти, що вам потрібно. Далі складіть документ технічних стандартів і інших вимог Web – розробки.

Коли ви клієнт, в обов’язковому порядку повідомите цю инфу розробникові сайту. Коли ви творець, вам, доведеться допомогти замовникові встановити необхідні ТУ. Перший етап роботи із створення сайту здається занадто тривалим, проте згодом він заощадить масу засобів і часу. Приведу декілька ТУ, за рахунок яких можна успішно заощадити власні сили, гроші, час :

·  Операційні системи і браузери, які підтримуються сайтом.

·  CSS і HTML. Чи є у вас особливі ідеї щодо використання CSS і HTML?

·  Сценарії на клієнтській стороні. Уточніть, як користуватися JavaScript. Особисто мені віриться, що будь-яка функцияия повинна працювати при відключеному JavaScript. Це сподобається багатьом користувачам, у кого немає веб-браузеру, який підтримує цю мову.

·  Бази даних і сервери. Уточніть інформацію щодо підтримки бази даних і програмного забезпечення, а також щодо сервера.

Провівши дослідження на підставі цього переліку, у вас є можливість сміло починати складати список ТУ. Він зобов’язаний бути легким і коротким для сприйняття.

Comments are closed.