Jelly від засновника Twitter дасть відповідь на усі питання в соціальних мережах

Як повідомляють деякі ЗМІ стало відомо про те, що засновник одного з найзнаменитіших мікроблогів в мережі Інтернет Биз Стоун заявив про абсолютно нову розробку, яка може по праву вважатися революційною в цьому сегменті. Йдеться про розробку нового сервісу на основі мобільного застосування під назвою Jelly. Згідно із заявами Стоуна, цей сервіс дасть можливість усім без виключення користувачам знаходити в соціальних мережах відповіді на будь-які питання, які у них можуть виникнути.

Слід сказати, що сама схема робота такого сервісу досить проста і щоб її зрозуміти, не треба довго думати і мати для цього особливу математичну пам’ять або знання програмування. Ця програма, призначена для iOS або Android, призначена для того, щоб поставити питання, після чого той відбитися в соціальній мережі і ваші друзі зможуть відповісти на неї, якщо звичайно правильна відповідь їм відома. Обов’язковою умовою такого обміну інформацією має бути тільки встановлений на їх мобільних пристроях додаток Jelly, справно і без перешкод працююче.

Цей пристрій розрахований на найширше коло користувачів і може приймати відповіді якщо не від ваших друзів, то ваших друзів від друзів і так далі, що робить це застосування природно помітним проривом в розвитку інформаційних технологій майбутнього і примушує самих розробників продовжувати працювати в цьому напрямі для удосконалення цього застосування і подальших розробок в цій сфері.

Що стосується власне самого подання запитів, то вони можуть бути декількох типів залежно від бажання і смаків користувача. Ті, хто віддає перевагу текстовому варіанту без зайвих додавань, зможуть послати питання тільки у вигляді тексту, а ті, кому більше подобається ілюстрований варіант питання, зможуть послати його у вигляді картинки або чогось подібного. Так що в цьому плані розробники користувачів нічим не обмежують.

Слід сказати, що сама специфіка роботи цього сервіси досить сильно схожа на питально-відповідний сервіс інтернетівських пошукових систем. Окрім усього переліченого вище, його безумовним плюсом також є і те, що відповідь ви зможете отримати від людини, яка дійсно знає цю проблематику. Тобто, по суті своїй, відбувається своєрідний обмін інформацією між користувачами, причому обмін взаємовигідний і дуже корисний для обох.

Comments are closed.