У Австралії створили перший у світі ховербайк

Крис Маллой, винахідник з далекої Австралії, задався метою побудувати перший у світі ховербайк і, схоже, що йому це вдалося. Для створення діючого зразка винахідникові знадобилися деталі від старих мотоциклів. Побудований зразок, по затвердженнях винахідника, може розвивати швидкість до 278 км/год і літати на висоті близько 3 кілометрів.

Такий екзотичний транспортний засіб, на думку дизайнера і винахідника, може використовуватися для проведення робіт на пересіченій місцевості, де звичайні вертольоти не можуть виконати посадку. Проте розрахований ховербайк тільки на одну людину. Тому проводити рятувальні, пошукові операції, аерофотознімання і виконувати облави худоби необхідно буде на декількох ховербайках.

У цьому дивному транспортному засобі є присутніми декілька гіроскопів, які разом з електронікою оберігають пілота від перекидання. Але в планах Маллойя оснастити своє дітище двома рятувальними парашутами. Один необхідно буде носити пілотові, другою встановлять на сам ховербайк.

P.S. Коли ставите перед собою нові складні цілі головне не боятися, а йти до кінця, сайт engblog.ru приміром може допомогти вам у вивченні англійської мови самостійно – це непросто, але цілком реально.

Comments are closed.