Декілька слів про корисні дрібниці в дизайні

Дрібниці в нашому повсякденному житті грають величезну роль, без яких часом буває важко обійтися, а без деяких і задоволення можна не отримати, тому що основне їх призначення приносити задоволення своєму хазяїну від використання.

Так от, в Нью-Йорку працює дизайнер Джордж Ли, який створив свою власну студію Чорна вівця для розробки усіляких дрібниць, корисних, але не завжди важливих. Наприклад, кухоль для чаю з назвою Tie tea відразу може здатися найзвичайнішою чашкою, але якщо придивитися, то можна побачити невеликий виріз, який чимось схожий на кнехт, який використовується кораблями для швартования. Цей виріз служить, щоб до нього прив’язувати ниточку від чайного пакетика.

Цю дрібницю зможуть оцінити люди, які вважають за краще пити чай в пакетиках, ніж заварювати його за усіма правилами чайній церемонії. Такий кухоль дуже зручний, тому що більшість любителів пакетного чаю прив’язують ниточку до ручки чашки, а потім довго її розв’язують, а тут вже є спеціальний виріз для цих цілей, що набагато полегшує завдання. Джордж не обмежився у своєму мистецтві тільки дивним кухлем для чаеманов, любителів вина йому є, теж, чим здивувати.

Як сказав сам автор, дуже важливе значення для напою має пам’ятати, коли була відкрита і закупорена недопита пляшка вина. Можна, звичайно, дату написати на етикетці, але у дизайнера народилося зовсім інше рішення. Дждордж створив спеціальну пробку, яка виготовлена з нержавіючої сталі і силіконової гуми, що допоможе поціновувачам вина відчути себе найсучаснішими людьми. На пробці є три смужки, що обертаються, з цифрами, які дозволяють запам’ятати місяць і день. Верхнє призначене для місяців, нижнє для днів.

Можна на кришці встановити дату відкриття або ж дату, до якої напій треба спожити. Для невидючих трикутник показує, куди треба дивитися. Напевно, залишається тільки побажати, що в пробку не вставили Bluetooth – компонент з SMS – нагадуванням про те, що час для вина вже збігає і пора б з цим розібратися. Загалом, дрібниці вийшли зовсім непогані, залишилося дізнатися про їх ціну.

Щось подібне можна іноді зустріти в музиці, коли увага до дрібниць і вдале їх поєднання може зіграти вирішальну роль в успіху. Так наприклад трек david guetta gettin over you мало того що підірвав танцполи по всьому світу, так ще і отримав безліч версій трека. Раджу вам його послухати.

Comments are closed.