Огляд телевізора 2013г. LG 32LN542V

Оптимальне поєднання ціни і якості, простоти і надійності – усе це поєднує в собі нова модель телевізора LG 32LN542V. Телевізор виконаний в строгому чорному дизайні, що стильно підкреслює будь-який інтер’єр. Корпус телевізора зроблений з якісного пластика, габарити досить не великі, усього 738мм. завширшки, а висота і глибина 449 і 79 мм.

Що стосується рідкокристалічного екрану, то він має підсвічування типу Direct LED і максимальну розділову здатність 1920х1080 рядків(Full HD). Так само в телевізор встановлена IPS матриця, що дозволить здійснювати перегляд з будь-якого положення.

Чіпсет Triple XD Engine, що забезпечує якісне перенесення кольорів, в зв’язці з технологіями 24p Real Cinema і Picture Wizard II донесуть до користувача контрастне і яскраве зображення, а потужна технологія шумозаглушування допоможе уникнути перешкод при перегляді ТБ.

Два стерео- динаміка потужністю по 10Вт кожного дають чистий, потужний звук, а оптимізатор звуку автоматично настроїть звучання динаміків залежно від положення панелі(на стіні, на тумбі). Так само телевізор може похвалитися широким набором роз’ємів. На бічній панелі це CI+ слот, HDMI v1.4 і USB 2.0. На задній кришці розташовані AV вхід, оптичний аудіо вихід, HDMI v1.4 і повний SCART. Пульт тут, до речі відмінний як і AA59 00332A для Самсунга.

У телевізорі є присутніми три тюнери: супутниковий, цифровий і ефірний цифровий тюнер стандарту Т2. LG 32LN542V безпечний для Вас і ваших дітей завдяки технології захисту очей, а якість звуку і зображення не змусять Вас жалкувати за купівлею.

Comments are closed.