Яндекс.Карти – події на дорогах он-лайн

Відтепер і надалі, події на дорогах були доступними тільки в мобільних Яндекс.Картах, можливо спостерігати і на веб-сервісі. Будь-яка аварія, ремонт доріг або нефункціонуючий світлофор, стають доступними спогляданню з екрану комп’ютера.

Усі дорожні події, природно доповнюють карту пробок, і допомагають автовласникові оптимізувати своє пересування по дорогах. Тепер водій зможе дізнаватися причини виникнення пробок, і аналізувати, наскільки останні можуть бути серйозними.

Усі дані, виключно в режимі реального часу, оскільки про дорожні події на Яндекс сигналізують безпосередньо самі водії, за допомогою додатка Яндекс.Карти. Новина хороша, сервіси Яндекса дозволяють дізнатися яка погода в киеве що твориться на дорогах і тому подібне притягають більше місцевої аудиторії саме до цієї компанії, а не гуглу.

Вони відмічають на карті аварії, що сталися, ремонтні роботи, а також інші події. Окрім цього, велика кількість водіїв, допомагають створювати адекватну картину пробок, повідомляючи Яндексу, про своє переміщення по магістралях. Точність і повнота карти, безпосередньо залежить від кількості власників автомобілів.

Comments are closed.