Nokia працює над телефонами з гнучкими дисплеями

Популярний фінський виробник Nokia, згідно з даними веб-джерел, вирішив зайнятися розробкою гнучких прозорих екранів для сучасних портативних пристроїв. Як стало відомо, для створення подібних дисплеїв копання звернулася по допомогу до учених Кембріджського університету. В першу чергу Nokia планує випустити дисплеї для планшетних комп’ютерів і комунікаторів. Але в перспективі створення гнучких екранів і для інших пристроїв.

Відмітимо, що зараз ведуть активну роботу над створенням гаджетів, оснащених незвичайними гнучкими екранами, і інші компанії. Так, південнокорейський виробник Samsung давно експериментує з OLED – панелями. Виробники роблять екрани гнучкими за рахунок застосування спеціальної пластикової підкладки. При цьому радіус кривизни такого дисплея досягає приблизно двох сантиметрів.

Експерти вважають, що перші пристрої з гнучкими екранами побачать світ вже в 2013 році. Застосування гнучких екранів дозволить зробити істотний крок вперед в розвитку гаджетів. Стане можливий випуск пристроїв в нових форм-факторах. Так, можуть з’явитися смартфони, які обертаються навколо зап’ястка, нагадуючи тим самим годинник. Крім того, такі пристрої відрізнятимуться порівняно невеликою вагою і підвищеною ударостойкостью.

P.S. В принципі кількість сайтів для дітей і мам радує, але все одно краще за форум за типом http://kidforum.ru/viewforum.php?f=12 щось придумати складно – адже тільки обмін особистим досвідом дає цінну інформацію.

Comments are closed.